Městská hra „Rikiho dar“ – pátek 8. 11. 2019

„Letos jsme byli opět pozvaní na skvělou bojovou hru v ulicích večerního Blanska, která je inspirována příběhy Rychlých šípů. Přijděte v hojném počtu, ať máme co největší šanci vybojovat co nejlepší umístění!“

Sraz: v 16:15 na zastávce u Jitřenky. Pojedeme autobusem 157 do Adamova a pak vlakem do Blanska.

Ukončení: hra bude končit ve 20:30 v zámeckém parku v Blansku u jezírka. Odtud budeme potřebovat odvézt auty.

S sebou: VP2 – především: zápisník, něco na psaní, baterka, mapa Blanska, skautský šátek s turbánkem na krku, batoh na záda, pláštěnka, pití, svačina.

Doprava: Potřebovali bychom zajistit odvoz dětí autem z Blanska do Křtin ve 20:30. Pokud byste nás mohli odvézt, dejte nám, prosím, vědět na mail bilybizon@skaut.cz. Díky.
Prosím také o potvrzení účasti či neúčasti, nejpozději do 3. 11. 2019.