Podzimní expedice – sobota–neděle 19.–20. 10. 2019

„Za devatero kopci, sedmero říčkami, šestero rybníky a patero lesy leží kraj zaslíbený skautským výpravám. Vyrazíme prozkoumat nové kraje, dobýt nějaké hrady a zdolat pár vrcholků. Nenecháme si ujít ani kulinářské zážitky z rukou našich družinových kuchařů nebo večerní vykládání příběhů u svíčky.

Sraz: V sobotu v 7:00 ve Křtinách na zastávce na náměstí (pojedeme autobusem 201 do Brna v 7:15).

Můžete se připojit i po cestě, nebo až v Brně, jenom nám dejte dopředu vědět.

Ukončení: V neděli v 14:50 na náměstí ve Křtinách (pojedeme autobusem 201 z Brna).

Účastnický poplatek: 250 Kč (z velké části dotováno Střediskem).

S sebou: VP 4 (zápisník, něco na psaní, stezka nebo nováčkovská, KPZ, uzlovačka, nůž, šátek, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, svačina a pití, ešus, lžíce, voda a suroviny na společné vaření dle domluvy na schůzce, na sebe skautský kroj se šátkem, dobrý batoh na záda (krosna), teplý spacák, karimatka, baterka, náhradní oblečení, věci na osobní hygienu, účastnický poplatek a případně peníze drobné výdaje.) Vlastní jídlo na sobotní dopoledne (snídaně a svačina), oběd už budeme mít společný.