Předtáborová výprava skautů a skautek – pátek–neděle 21.–23. 6. 2019

„Pojďme si společnými silami vybudovat náš tábor. Není přece nic lepšího, než spát ve vlastnoručně postaveném týpí s vlastní vyrovnanou postelí. Ale nebojte, užijeme si i několik her a čeká nás možná první nahlédnutí do táborových příběhů.“8

Sraz: v pátek 21. 6. 2019 v 17:00 na náměstí ve Křtinách (odjezd 17:15 autobusem 157 směr Bukovinka).

Ukončení: v neděli 23. 6. 2019 v 15:00 na skautském tábořišti na Říčkách.

S sebou: VP 4 – zápisník, něco na psaní, stezka nebo nováčkovská, KPZ, uzlovačka, nůž, šátek, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, ešus a hrnek na pití, lžíce, spacák, karimatka, baterka, náhradní oblečení, věci na osobní hygienu.

Jídlo: Jídlo na pátek si zařizuje každý sám. Společné jídlo je od sobotní snídaně do nedělního oběda.

Poznámka: Akce pro skauty začíná již v pátek. V sobotu a neděli bude probíhat stavěčka tábora na které uvítáme pomoc všech ochotných rodičů. V neděli si pak můžete své ratolesti rovnou odvést domů. Zbylé děti dopravíme do Křtin.