Skautské závody „Vítání jara ve Křtinách“ aneb nulté střediskové jamboree – sobota 30. 3. 2019

„Tento termín jsme měli rezervovaný pro závody Junácký slunovrat ve Slavkově u Brna.  Pořadatelé jej z organizačních důvodů zrušili. Rozhodli jsme se využít volný termín a uspořádat si závody vlastní. Jsou určeny pro všechny oddíly našeho střediska a bude to takové malé nulté střediskové jamboree – setkání. Kromě samotného závodu bude prostor pro další hry, vzájemné setkávání a možná i další aktivity. Těšíme se na hojnou účast. Možná přijedou i nějací hosté.“

Sraz: v sobotu 30. 3. 2019 v 8.00 h. za klubovnou.

Ukončení: v sobotu 30. 3. 2019 v 15.00 h. za klubovnou.

S sebou: věci na celodenní akci – zápisník, poznámkový blok nebo volné listy, propiska a tužka, Stezka, KPZ, uzlovačka, nůž, pláštěnka. Vše sbalené do malého batůžku na záda. Přijďte ve skautských krojích a s oddílovým tričkem, na nohy pevné boty.

Jídlo: v rámci závodu bude zajištěn pitný režim (čaj po celý den) u klubovny. Po závodě budou zajištěny špekáčky na opečení.
Další svačiny podle chuti, pití na trasu závodu.

Poznámka: trasa závodu je v délce cca 3 km. Je určen pro 4-8 členné hlídky.

Poznámka: kontakt pro případné další informace: Zbyněk Drápela 606 739 107, případně vedoucí družin.

za tým vedoucích vlčat Zbyněk Drápela-Náčelník