Okresní kolo Svojsíkova závodu – úterý–středa (svátek) 7.–8. 5. 2019

„Legendární závod, kde proti sobě soutěží družiny ve skautských dovednostech. Už vícekrát se nám podařilo postoupit přes krajské kolo do celostátního. Je velmi důležité aby na závody mohli jet všichni. Jsou za celý rok sehraní a každý je důležitou součástí týmu. Bližší informace k akci zde přibudou později.“

Sraz: v úterý 7. 5. 2019 v 15:10 (odjezd autobusem 201 v 15:19 směr Jedovnice, možnost po domluvě jet tímto autobusem už z Březiny…).

Ukončení: ve středu 8. 5. 2019 (státní svátek) v 19:38 na Adamov zasávka (přijedeme vlakem). Odtud návrat auty domů.

S sebou: VP 4 – zápisník, něco na psaní, stezka nebo nováčkovská, KPZ, uzlovačka, nůž, šátek, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, svačina a pití, lahev alespoň na 1,5 litru vody, ešus, lžíce, na sebe skautský kroj se šátkem, oddílové tričko, dobrý batoh na záda (krosna), spacák, karimatka, baterka, náhradní oblečení, věci na osobní hygienu, suroviny na vaření dle domluvy na schůzce, kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), .

Poznámka: Akce je plně dotovaná z našeho skautského střediska.

Poznámka 2: ​Pokud se dobře umístíme na základním kole (postupují 4 nejlepší družiny), postoupíme do krajského kola Svojsíková závodu, které bude probíhat 31. 5. – 1. 6. 2019. Postup do něj jistý nemáme, ale máme na něj dobře nakročeno. Proto prosím na tento termín raději nic neplánujte, abyste mohli případně umožnit skautům účast i na tomto kole. Jestli postoupíme budeme vědět hned po základním kole.

Aktualizace: Do Krajského kola jsme těsně (o 1 bod) nepostoupili. Umístili jsme se na 5. místě.