Jarní expedice – pátek–neděle 5.–7. 4. 2019

Drsný kraj plný divokých zvířat, českých granátů a nebojácných skautů. Lanškroun! To je cíl naší další expedice a tentokrát na ni nebudeme sami. Můžete se těšit na vypečené hry, lahodné pochoutky a ještě lepší skautskou společnost, ve které strávíme jeden celý jarní víkend.“

Sraz: V pátek v 15:30 ve Křtinách na zastávce na náměstí (pojedeme autobusem 201 do Brna v 15:45).
Můžete se připojit i po cestě, nebo až v Brně, jenom nám dejte dopředu vědět.

Ukončení: V neděli v 15:50 na náměstí (pojedeme autobusem 201 z Brna).

Účastnický poplatek: 250 Kč (z velké části dotováno Střediskem).

S sebou: VP 4 (zápisník, něco na psaní, stezka nebo nováčkovská, KPZ, uzlovačka, nůž, šátek, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, svačina a pití, ešus, lžíce, voda a suroviny na společné vaření dle domluvy na schůzce, na sebe skautský kroj se šátkem, dobrý batoh na záda (krosna), spacák, karimatka, baterka, náhradní oblečení, věci na osobní hygienu, účastnický poplatek a případně peníze drobné výdaje.) Vlastní jídlo na pátek (svačinu a večeři) a na sobotní snídani (ideálně buchtu).