Intercamp 2019 – podrobné informace – středa–úterý 5.–11. 6. 2019

Aktuálně potřebujeme zaplatit doplatek – informace o platbě níže.

Oficiální program Intercampu v nizozemském De Steegu zahrnuje páteční večer, sobotu, neděli a pondělní dopoledne. Po předešlých zkušenostech jsme z Intercampu udělali poznávací výpravu se spoustou zážitků.

Harmonogram akce

Sraz všech účastníků bude v 21:00 v Brně (místo bude upřesněno) odjezd autobusu pak cca ve 21:30-22:00. Přes noc nás čeká cesta do Hannoveru (Brno – Praha – Drážďany – Lipsko – Hannover). V německém Hannoveru si prohlédneme město a následně navštívíme aquapark. Přes noc se přesuneme do Nizozemí, kde navštívíme hlavní město Amsterdam. Ve večerních hodinách se poté přesuneme do blízkosti města De Steeg, kde se koná Intercamp 2019.

Cílem akce je seznámení se se skauty z ostatních evropských zemí pomocí bohatého programu a netradičních zážitků. V pondělí se po ukončení akce vydáme na cestu do Brna. Po cestě zpátky navštívíme ještě německé město Bonn.

Plánovaný návrat je v úterý 11. 6. 2019 kolem 6:30 ráno na místo srazu.

Seznam doporučeného minimálního vybavení

Na sebe: oddílové tričko, skautský šátek, pohodlné cestovní oblečení a obuv (tenisky nebo sandále).

V batůžku do autobusu: jídlo na celý den (večeře bude zajištěna), min. 1,5 l pití, nepromokavou bundu/pláštěnku, cestovní polštářek, peníze, deku a drobnou zábavu do autobusu, plavky, ručník. Nezapomeňte na platný cestovní doklad – občanský průkaz/pas, na léky, kartičku pojišťovny a potvrzení o bezinfekčnosti (nesmí být starší jednoho dne, ke stažení zde: https://docs.google.com/document/d/1BrI5sG7F0UR9LRxvSHF1IVR_N5OosxcEdjMlqsAn5s4/edit?usp=sharing).

Ve velkém batohu: spacák, karimatka, pevné boty/pohorky, ešus, lžíce, baterka, nůž, zápisník a tužka, pokrývka hlavy, opalovací krém, hygienické potřeby, toaletní papír, oblečení na spaní, vyžehlený kroj, skautský šátek, mikina, dlouhé kalhoty, tričko s krátkým i s dlouhým rukávem,ponožky a spodní prádlo na celou akci, jednobarevné tričko na potisknutí navíc (světlejší barvy), nášivky či šátky na výměnu (pokud máte).

Ubytování: Ubytováni budeme na vyhrazené louce ve stanech, se zajištěným základním sociálním zařízením a pitnou vodou.

Jídlo: Společné stravování bude zajištěno od čtvrteční večeře do pondělní večeře. Cena je zahrnuta v celkovém poplatku za akci. Součástí akce je i Food festival, na kterém budeme prezentovat naši českou kuchyni.

Platba: Celková cena akce je 3500 Kč. V záloze už bylo uhrazeno 1000 Kč a nyní od Vás potřebujeme DOPLATIT 2500 Kč. Předpokládáme, že část poplatku bude po akci vrácena.
Placení za Intercamp probíhá stejně jako při registraci (stejně jako při platbě zálohy). V případě problémů se zálohou mě kontaktujte

• Doplatek 2500 Kč uhraďte tak, aby byl na náš účet připsán nejpozději do pondělí 15. 4. 2019 (v případě problémů nás kontaktujte).
  • Platba bude na účet našeho střediska číslo 2100349065/2010 (Fio banka).
  • Jako variabilní symbol uveďte prvních šest číslic rodného čísla dítěte (číslo před lomítkem).
  • Do zprávy pro příjemce i do poznámky uveďte INTERCAMP2019 a jméno dítěte, za které platíte.

Cena: Účastnický poplatek za akci je 560 Kč/osobu. Spolu s dalšími náklady na dopravu, stravu a vstupy by celková cena měla být asi 4500 Kč/osobu.

Akce bude částečně financovaná také z krajských dotací od Junáka. Akce je dotována také od střediska a to částkou 1000 Kč.
Oproti původnímu odhadu je cena akce o něco vyšší, ale také se navíc podíváme do několika evropských měst a celkově bude akce záživnější.

V případě dotazů nebo jakéhokoli problému týkajícího se účasti Vašeho syna či dcery nás prosím neprodleně kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonem.

Jan Drápela – Jedi: jedi@skaut.cz, 730 963 938
Zbyněk Drápela – Hroch: zbynek@skaut.cz, 775 361 348