Středisková vánoční besídka – pátek 21. 12. 2018

Zveme všechny členy našeho skautského střediska, jejich rodiče, sourozence a další příznivce křtinského skautingu na tradiční předvánoční setkání. U nastrojeného stromečku nás čekají koledy, pásmo scének nacvičených našimi družinami a také představení družinových dárků. V našem skautském společenství si užijeme předvánoční atmosféru a popřejeme si do nového roku.

Zahájení: v 17.00 h. ve společenském sále Spolkového domu ve Křtinách (dveře naproti dveřím do klubovny). (My se sejdeme již v 16.00 abychom ještě vyzkoušeli scénku)

Ukončení: v 19.00 h.

S sebou: na besídku půjdeme ve skautských krojích. Všechny družiny si samozřejmě nezapomenou vzít kostýmy a rekvizity na scénky a svůj vyrobený dárek. Všichni včetně hostů by s sebou neměli zapomenou vzít dobrou náladu.

Kája