Intercamp – čtvrtek–pondělí 7.–10. 6. 2019

„Velká mezinárodní akce, která se letos koná v Nizozemí. Téměř 4500 skautů z celé evropy zažijí ve 3 dnech spoustu skvělých zážitků. V mezinárodních skupinkách si vyzkouší spoustu netradičních aktivit v rámci kempu, vyrazí na trip do okolí a budou moct předvést svůj kuchařský um na Foodfestivalu. Hlavně ale potkají spoustu přátel, se kterými si užijí několik společně strávených dní.“

Čerstvé informace o Intercampu: Podařilo se nám všechny křtinské skauty na akci zaregistrovat. Během jedné noci se z České republiky zaregistrovalo neuvěřitelných 850 skautů a další jsou registrovaní jako náhradníci.
Záloha:
Potřebujeme od vás zaplatit zálohu za akci 1000 Kč do konce listopadu. V prosinci totiž musíme za všechny účastníky dopředu zaplatit účastnický poplatek. Doplacení zbylé částky budeme potřebovat v prvních měsících roku 2019. Předpokládáme doplatek kolem 1500 Kč.
Placení za Intercamp bude probíhat stejně jako při registraci. V případě problémů se zálohou mě kontaktujte
  • Zálohu uhraďte tak, aby byla na náš účet připsána nejpozději do pátku 30. 11. 2018.
  • Platba bude na účet našeho střediska číslo 2100349065/2010 (Fio banka).
  • Jako variabilní symbol uveďte prvních šest číslic rodného čísla dítěte (číslo před lomítkem).
  • Do zprávy pro příjemce i do poznámky uveďte INTERCAMP2019 a jméno dítěte, za které platíte.
Děkuji za spolupráci.

Odjezd: Ve čtvrtek 7. 6., konkrétní čas bude upřesněn. Záleží na tom, jak se nám podaří zajistit dopravu. S největší pravděpodobností ale pojedeme autobusem – cesta cca 12 hodin z Prahy na místo konání akce.

Návrat: V pondělí 10. 6., čas dle autobusů. S největší pravděpodobností v odpoledních hodinách.

Cena: Povinný účastnický poplatek je 20€ (520 Kč). Dále se do ceny bude počítat příspěvěk na jídlo (300-400 Kč) a hlavně cestovné. To se bude odvíjet od toho, jestli pojedeme objednaným autobusem nebo budeme dopravu řešit jinak. Předběžně pak počítejte s cenou alespoň 1500 Kč. Dále ještě cestovní pojištění, které by mělo vyjít do 100 Kč.
Celkově by tak akce mohla vyjít na cca 2500 Kč. Cena se však v průběhu může ještě změnit.

Pojištění: Cestovní pojištění na dobu akce budeme řešit společně.

S sebou: VP4 – věci na vícedenní výpravu. Společné jídlo na celou akci dle předchozí domluvy. Na jídle na foodfestival se domluvíme před akcí. Už teď ale můžete přemýšlet, čím byste se chtěli prezentovat před ostatními skauty (typické jídlo pro náš region/zemi).
NEZAPOMEŇTE PAS nebo OBČANSKÝ PRŮKAZ. Cestujeme totiž do zahraničí.