Podzimní expedice – pátek–neděle 26.–28. 10. 2018

„Čeká nás expedice za hranice našeho kraje. Tentokrát se vydáme do míst, kde i sám Svojsík začínal. Do kraje skautskou historií doslova protkaného. Čeká nás dobrodružství na hradech, v lomech a hlavně v krásné přírodě. Zvládneme i trochu té kultury, ale halvně si celou expedici pořádně užijeme a dokonce na to nebudeme sami…“

Prosím o potvrzení účasti či neúčasti e-mailem na zbynek@skaut.cz nebo SMS na 775 361 348, nejpozději do úterý 16. 10.

Sraz: V pátek v 15:00 ve Křtinách na zastávce na náměstí (pojedeme autobusem 201 do Brna v 15:15).
Můžete se připojit i po cestě, nebo až v Brně, jenom nám dejte dopředu vědět.

Ukončení: V neděli v 16:50 na náměstí (pojedeme autobusem 201 z Brna v 16:15).

Účastnický poplatek: 250 Kč (akce je téměř z poloviny dotována ze střediska).

S sebou: VP 4 (zápisník, něco na psaní, stezka nebo nováčkovská, KPZ, uzlovačka, nůž, šátek, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, svačina a pití, ešus, lžíce, voda a suroviny na společné vaření dle domluvy na schůzce, na sebe skautský kroj se šátkem, dobrý batoh na záda (krosna), spacák, karimatka, baterka, náhradní oblečení, věci na osobní hygienu, účastnický poplatek a případně peníze drobné výdaje.) Vše si doneste sbalené v batohu na schůzku 24. 10. 2018. Zkontrolujeme si batohy a přibalíme společné vybavení. Jídlo si rozdělíme dle společné domluvy na schůzce.