Stavěčka tábora – sobota 23. 6. a neděle 24. 6. 2018

Při stavbě tábora ​je pro nás důležitá pomoc rodičů. Prosíme ty, kteří chtějí přijet, ať dají do středy 20. 6. vědět e-mailem ​kterémukoli vedoucímu, na kterého mají kontakt (třeba na zbynek@skaut.cz). Pro všechny pomocníky chystáme sobotní ​večer s grilováním ​a možností přenocování v týpí. Nezapomeňte se proto nahlásit, ať máme všeho dostatek.

Rádi zde uvidíme i skauty, kteří budou mít mimo jiné možnost připravit si vlastní táborovou postel podle sebe, nebo třeba vymyslet novou táborovou vychytávku.

Uvítáme pomoc také při závěrečné bouračce tábora​, která se uskuteční v sobotu 21. 7. 2018 od 13.00 h​. I zde se můžete těšit na dobré občerstvení v dobré společnosti. Bourání je pro nás po celém táboře již značně vyčerpávající a každá pomoc přijde velmi vhod. Opět prosíme o nahlášení účasti.

Doporučujeme vzít s sebou: pracovní oblečení, pracovní rukavice, jídelní misku, příbor (lžíci), láhev s pitím.