Schůzky ve skautském roce 2017/2018

Schůzky budou v tomto skautském (školním) roce probíhat vždy ve středu od 17:15 do 19:00.

Oproti minulému roku jsme změnili den schůzky ze čtvrtka na středu, abychom se vyhnuli fotbalovému tréningu a umožnili jsme našim skautům chodit jak do skautu, tak do fotbalu. Čas začátku se změnil ze 17:00 na 17:15, čímž jsme vyšli vstříc především dojíždějícím z Habrůvky, kteří na schůzku přijíždí autobusem v 17:12 (jinak by museli jet o hodinu dřív, nebo jít pěšky). Konec schůzky bude klasicky v 19:00, ale občas si schůzku o pár minut protáhneme. Vždy ale budou skauti stíhat autobus v 19:15 směrem na Březinu a Brno.

Občas budeme mít schůzky prodloužené. O nich budeme vždy předem informovat skauty na schůzkách. Informace budou i na těchto stránkách a půjdou e-mailem rodičům skautů.